• سامانه تحویل مدرک (DSS)
  هم اکنون امکان دسترسی پژوهشگران دانشگاه تهران به مجموعه وسیع و بی نظیری از اطلاعات علمی شامل بالغ بر 25,000 جلد از بهترین کتاب های الکترونیک (ebook) از ناشرین بزرگ، مجموعه ای از معتبرترین نشریات الکترونیکی (ejournals) ناشران آکادمیک در حدود 40,000 عنوان و همچنین افزایش تعداد پایگاه های استنادی، چکیده نامه ها و نمایه نامه ها به بیش از23,000,000عنوان در تمام رشته ها فراهم آمده است. با این حال، برخی از مجلات به دلیل تعداد اندک متقاضی و همچنین شماره های قبلی برخی از مجلات در حال حاضر در شبکه کتابخانه دیجیتال دانشگاه قابل دسترسی نیست.
  لذا كتابخانه مركزي مركز اسناد و تامين منابع علمي دانشگاه تهران امکان دریافت مدارک علمی بیشتری را برای پژوهشگران گرامی دانشگاه فراهم نموده است تا بخش دیگری از نیازهای پژوهشی و آموزشی دانشگاه تأمین گردد. بنابراین، در این مرحله سامانه تحویل مدرک ((Document Supply Service (DSS) تأسیس شده است.
  نحوه تقاضای كتاب الكترونيكي (نحوه ثبت نام و پرداخت هزینه كتاب الكترونيكي در سامانه DSS):
  طبق قرارداد، تعرفه تهیه كتاب الكترونيكي لاتین برای پژوهشگران دانشگاه تهران به ازای هر فصل كتاب 50,000ریال و برای متقاضیان خارج از دانشگاه تهران 100,000 ریال میباشد، که لازم است پژوهشگران گرامی قبل از ارسال تقاضا مبلغ موردنظر را به حساب شماره 18711893بانک تجارت شعبه اردیبهشت به نام غیر قابل برداشت کتابخانه مرکزی پرداخت و به همراه تقاضای مقاله تصویر فیش مربوطه را به آدرس الکترونیکی dss@ut.ac.ir ارسال نمایند. تلاش خواهد شد پاسخ تقاضاهای دریافت شده در کوتاه ترین زمان ممکن به پست الکترونیکی متقاضی ارسال شود.در مواردی نیز احتمال دارد زمان تحویل مدرک به علت عدم دریافت پاسخ به موقع از یکی از سامانه های طرف قرارداد به طول بیانجامد.
  نحوه تقاضای مقاله (نحوه ثبت نام و پرداخت هزینه مقالات در سامانه DSS):
  طبق قرارداد، تعرفه تهیه مقالات لاتین برای پژوهشگران دانشگاه تهران به ازای هر مقاله 50,000ریال و برای متقاضیان خارج از دانشگاه تهران 100,000ریال میباشد، که لازم است پژوهشگران گرامی قبل از ارسال تقاضا مبلغ موردنظر را به حساب شماره 18711893بانک تجارت شعبه اردیبهشت به نام غیر قابل برداشت کتابخانه مرکزی و یا شماره کارت مجازی حساب غیرقابل برداشت به شماره 6237,5399,9166,5198 پرداخت و همراه تقاضای مقاله تصویر فیش مربوطه را به آدرس الکترونیکی dss@ut.ac.ir ارسال نمایند. تلاش خواهد شد پاسخ تقاضاهای دریافت شده در کوتاه ترین زمان ممکن به پست الکترونیکی متقاضی ارسال شود.در مواردی نیز احتمال دارد زمان تحویل مدرک به علت عدم دریافت پاسخ به موقع از یکی از سامانه های طرف قرارداد به طول بیانجامد.
  برای دانلود فرم تقاضا اینجا کلیک کنید.

   


   
as
بازديد امروز : 45 نفر
بازديد ديروز : 69 نفر
بازديد اين هفته : 608 نفر
بازديد اين ماه : 1562 نفر
بازديد كل : 166996 نفر